Donatie laptops voor klas 7

Dankzij de bemiddeling van het Nederlandse Consulaat kregen we van Skretting 7 laptops cadeau voor onze groep 8 leerlingen. Binnen een paar maanden krijgt ook de rest van al onze groep 8 leerlingen computers van Skretting. Skretting is één van de belangrijkste vis en garnalen voer bedrijven ter wereld en hoort bij Nutreco. De export van kweek garnalen is na olie het belangrijkste export product van Ecuador. 

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2850856834996858&id=333432130072687

Auteur: Kasper Mijnders

Ik ben Kasper Mijnders. Woonachtig in Guayaquil, Ecuador. Met mijn vrouw Maria Fernanda zijn wij ruim 10 jaar geleden de basisschool Escuela Semillero de la Patria begonnen. De Nederlandse stichting "Stichting School in Ecuador" is in 2012 opgericht en ingeschreven bij de Kamer van Koophandel te Rotterdam.